Válaszra vár

Betontömbök foglalják a zöldterületet

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.02.14
XVII. kerület Rákosmente Önkormányzat válasza:
Fővárosi terület, az önkormányzat itt nem illetékes.
.....................
Betonelemek vannak a susnyásban.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 502. sor 15a

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Értem én, hogy bent van a bozótban, ahol nem jár senki, de tegyük fel, hogy egy prosztataproblémákkal küszködő járókelő sétál az 502. soron és hirtelen rájön a szükség. Hamar beszalad a sűrűbe elvégez...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP-21431 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Várostervezési Főosztálya részére.

    Tisztelet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Kiss László hozzászólt a bejelentéshez.

    Régi pad maradványai...
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Betonelemek vannak a susnyásban."-ról "Frissítés 2023.02.14 XVII. kerület Rákosmente Önkormányzat válasza: Fővárosi terület, az önkormányzat itt nem illetékes. ..................... Betonelemek vannak a susnyásban."-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Fővárosi terület, az önkormányzat itt nem illetékes.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Amint a Google utcaképén látszik, már több mint 11 éve ott bújnak meg, ideje végre eltávolítani őket.
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Méhek/darazsak a Belvárosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére