Megoldatlan

Járda és züld terület agyonparkolása évek óta

Anonim Járókelő

A fotón szereplő rész és környékén évek óta rendszeres a szabálytalan várakozás, a villamos kocsiszín előtti részen is a zöldterületre parkolnak rengetegen bármiféle következmény nélkül.
Elgondolkodtató, működik-e még az elvárható formában a közterületi rend fenntartása.
https://goo.gl/maps/UseZLaEugtz3m3ME6

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Pozsonyi u. 2

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha már nem lesznek fák, nem hűsölnek autók sem alatta. Ez nagyon szomorú!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi, igen, évekkel ezelőtt is írtam már nekik. Szánalmas a magyarázkodásuk, hiszen a járda csak egy dolog (nyilván nem erre a terhelésre tervezték), a másik a zöldterület kiirtása.
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Update: sikerült elérnem őket telefonon, a felügyelet nem bünteti az autókat (arra hivatkozva, hogy marad elég hely a gyalogosoknak), de a testület elé fog kerülni az ügy hamarosan, hogy hozzanak vala...
  • Élhetőbb Városért hozzászólt a bejelentéshez.

    Ó, ezzel már évek óta próbálkozom. A közterület-felügyelet nem veszi fel a telefont. A körzeti képviselő nem válaszol, hogy miért nem csinálnak semmit. Bejelentésre másfél évvel ezelőtt írták, hogy ny...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: IV. kerület Újpesti Önkormányzati Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére