Megoldott

Galamb

Halott galamb fekszik a közmű oszlopon.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 83

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Fertőzésveszélyes hulladéknak minősül.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt nem lehet rábízni a kutyaürüléket gyűjtő közmunkásokra, hogy ássanak egy gödröt, dobják bele a madártetemet, aztán takarják be?
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az állati tetem elszállítását megrendeltük az erre szerződött cégünktől.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyugodjék békében a galamblelkű szegénykém. Feltámadunk! :-(
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemeteskosár

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Ritkán ürített szemetesek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruby Tamás
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Bakancsos utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kábel hulladék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére