Megoldott

Folyik a tűzcsap

Anonim Járókelő

16.keruletben Orsika tér 1. Mellet folyik a tűzcsap, be fagyott, de még így is cseppeg. A járda ettől lefagyott és baleset veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Budapesti út 121

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megjavítva.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Attól tartok, a Vízművek legfeljebb a csapot zárja el, nem fogja síkosság-mentesíteni a járdát. A lehetséges balesetek megelőzése érdekében értesíteni kellene az útkezelőt is a problémáról.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tűzcsap kupak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Nógrádverőce út (XVI. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányzó aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Szénás utca (XVI. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Csőtörés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Urbán Simon
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Kisgazda utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére