Megoldott

Otthagyott építési törmelék

Anonim Járókelő

Az Arasz utca elején hetek óta ott hagyott építési törmelék és kordon.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Arasz u. 2

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva, zárható!
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XIII. kerület Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bűzös zöldhulladékgyűjtő zsák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Párta köz (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Terrárium és kiszabadult kígyó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére