Megoldott

Vezeték

Valamilyen kábel lóg le a Fő téri óráról. Olyan, mintha leszakadt volna.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Ferihegyi út 89

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Eltávolították a lelógó vezetéket.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És miért nem távolították el már korábban? Ki a felelőse a gondatlanságból eredő balesetveszélynek?
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését! A főtéri óráról lelógó vezeték, a tér adventi díszkivilágításának el nem távolított része. A fenn maradt fényfüzér és a feszültségmentes hosszabbító vezeté...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A vezeték beleakadhat egy kutya lábába, amikor lepisili az oszlopot. Elég, hogy csak fél méternyit vonszolja arrább és máris kész a balesetveszély! Ha ezután a földön összegabalyodott drót elgáncsol e...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csatornafedél beszakadhat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Szilvi
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Lőrinci út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Vízcsatorna

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Ananász utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére