Megoldatlan

Sötét tér

Nem világít a téren egy lámpa sem. Nagyon sötét is így a tér. Az árkádok alatt viszont teljes a fényáradat.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Heltai Jenő tér 1

Hozzászólások

  • Járókelő Star hozzászólt a bejelentéshez.

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Sajnos a jelenlegi energiaárak miatt szükséges olyan intézkedéseket
    hoznunk, melyek az eddigi működésünktől eltérnek. A piac zárása után a
    közösségi téren egyelőre nem világítunk. Úgy ítéltük meg, hog...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Sajnos a jelenlegi energiaárak miatt szükséges olyan intézkedéseket
    hoznunk, melyek az eddigi működésünktől eltérnek. A piac zárása után a
    közösségi téren egyelőre nem világítunk.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Békásmegyeri Piac Kft.

  • Járókelő Star bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    4 lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Sereg utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiégett lámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Madzsar József utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére