Megoldott

Telefonfülke

Anonim Járókelő

Jelen állapotban visszataszító telefonfülke. Egyik oldalon nincs telefon, a másik oldalon kártyás. Tudnak abban segíteni, hogy újra szebb legyen általa az utcakép?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 3-5

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján. Köszönjük!
  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A telefonfülkét kitakarítottuk.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ne tedd tönkre, életet menthet!
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megrongált telefonfülke Újbudán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Törökbálinti út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Elálló fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Pentele utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére