Válaszra vár

Ülőpad igénye buszmegállóba

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2023. 03. 10.
Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztály válasza:

"Tisztelt Járókelő Egyesület!

A honlapjukon tárgyi számon nyilvántartott alábbi bejelentés kapcsán tájékoztatjuk Önöket, hogy a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő közterületeken a meglévő, de jelenleg alacsony kihasználtságú vagy használaton kívüli utasvárók felmérése, és más helyszíneken történő elhelyezésének szakmai vizsgálata a BKK Zrt. közreműködésével folyamatban van. Ennek eredménye alapján születhet döntés a JCDecaux céggel kötött szerződés telepítési listájának módosításáról, és azt követően kerülhet sor az áthelyezések tényleges végrehajtására. Mindezek megtörténtéig szíves türelmüket és megértésüket kérjük."

----------
Frissítés 2023.02.07
XVII. kerület Rákosmente Önkormányzat válasza:
A Ferihegyi út jelzett szakasza teljes terjedelmében fővárosi tulajdonú. Legyen szíves, kérését intézze Budapest Főváros Önkormányzatához!
............
Kérem, hogy a szakrendelővel szemben lévő buszmegállóba szíveskedjenek padot létesíteni, hogy a rendelőintézetből hazafelé tartó idős, beteg utasok le tudjanak ülni, amíg a buszra várakoznak. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Egészségház

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.02.07 XVII. kerület Rákosmente Önkormányzat válasza: A Ferihegyi út jelzett szakasza teljes terjedelmében fővárosi tulajdonú. Legyen szíves, kérését intézze Budapest Főváros Önkormányzatához! ............ Kérem, hogy a szakrendelővel szemben lévő buszmegállóba szíveskedjenek padot létesíteni...

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem ülőalkalmatosságként, hanem az autók ezirányú tovább haladása ellen tették le a betonelemeket. Reméljük, hogy a telepítési listájának módosításában szerepel majd ez a megálló, mint áthelyezésre ér...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Mégis hogyan gondolták, hogy rendes ülőpad helyett ezt két betonelemet teszik a szakrendelő előtti buszmegállóba ülőalkalmatosságként?!? Erre üljenek le 80-90 éves emberek, miközben a buszra várnak???...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A honlapjukon tárgyi számon nyilvántartott alábbi bejelentés kapcsán tájékoztatjuk Önöket, hogy a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő közterületeken a meglévő, de j
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 17193 /2023-as érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztály
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem, hogy a szakrendelővel szemben lévő buszmegállóba szíveskedjenek padot létesíteni, hogy a rendelőintézetből hazafelé tartó idős, beteg utasok le tudjanak ülni, amíg a buszra várakoznak. Köszönöm."-ról "Frissítés 2023.02.07 XVII. kerület Rákosmente Önkormányzat válasza: A Ferihegyi út jelzett szakasza teljes te...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A képeken látható betontömböket nem az önkori helyezte ki? Ugyanis ezekre szoktak ráülni a buszra váró utasok. Az egyiket ki lehetne cserélni egy padra.
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Ferihegyi út jelzett szakasza teljes terjedelmében fővárosi tulajdonú. Legyen szíves, kérését intézze Budapest Főváros Önkormányzatához!

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Ráko...
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Méhek/darazsak a Belvárosban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Károly körút (V. kerület, Belváros-Lipótváros)
  Vissza az oldal tetejére