Megerősítésre vár

Villogó lámpa

Anonim Járókelő

A képen jelzzett lámpa nem világít, csak villog.

Probléma helyszíne
Budapest IV. kerület, Újpest, Nap utca

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Levélíró!

    Köszönjük, hogy megkerested a SPAR Magyarországot!

    Véleményed, észrevételed fontos számunkra. Amennyiben panasszal éltél saját üzemeltetésű áruházainkkal (SPAR és City SPAR szuper
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "SPAR Magyarország"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Kiegészítés: nem csak ez a lámpa rossz, hanem a spar körül van még 3-4 hasonló típusú ami szintén nem világít.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Áramütés veszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ruzicska Tünde
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Szabolcsi Bence tér (IV. kerület, Újpest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Utcai lámpa nem világít.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    József Attila utca (IV. kerület, Újpest)
  Vissza az oldal tetejére