Megoldott

Lyukas fedlap

Kedves Telekom!

Az Egressy út és Vezér utca kereszteződésében az egyik fedlap lyukas. A balesetveszély elhárításában kérem szíves közreműködésüket, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 152a

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia István!
    Ezek a fedlapok egy személygépkocsi súlyát is kibírják, úgyhogy mi bízunk a Magyar Telekom munkatársainak felelősségteljes ítélőképességében, amikor úgy döntöttek, hogy a strukturálisan á
    ...
  • Németh István hozzászólt a bejelentéshez.

    Az nem javítás, hogy beletesznek a lyukas fedlapba egy műanyag dugót. Kérem újra megküldeni! Ez egy FB posztot is megérne a jarokelo.hu-nak, hogy a Telekom szerint mi a javítás.
  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javításra kiadva.
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    127 (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Balesetveszélyes fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Botlásveszélyes Telekom szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Hungária körút (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére