Válaszra vár

Szemétlerakat közforgalmú magánterületen

FRISSÍTÉS: 2023.02.06.
XVII. ker. Önkormányzat válasza:
"Tájékoztatásul: a nem közterületi ingatlanon elhagyott hulladék vagy illegális hulladéklerakás esetében a 124/2021. (III.12.) Korm. rendelet 1.§ (2) bekezdése alapján megszűnt a települési önkormányzat jegyzőjének hatásköre. Az ezzel kapcsolatos ügyek bejelentését a Pest Megyei Kormányhivatal Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Főosztályánál írásban lehet megtenni.”

--------------------
Szemét az autószalon mögötti részen.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 2

Hozzászólások

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.02.06. "Tájékoztatásul: a nem közterületi ingatlanon elhagyott hulladék vagy illegális hulladéklerakás esetében a 124/2021. (III.12.) Korm. rendelet 1.§ (2) bekezdése alapján megszűnt a települési önkormányzat jegyzőjének hatásköre. Az ezzel kapcsolatos ügyek bejelentését a Pest Megyei Kormányhivat...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "Szemét az autószalon mögötti részen."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.02.06. "Tájékoztatásul: a nem közterületi ingatlanon elhagyott hulladék vagy illegális hulladéklerakás esetében a 124/2021. (III.12.) Korm. rendelet 1.§ (2) bekezdése alapján megszűnt a települési önkormányzat jegyzőjének hatásköre. Az ezzel kapcsolatos ...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ról "PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A helyi önkormányzati szervek a panaszokat és a közérdekű bejelentéseket e törvény szerint KÖTELESEK elintézni:
    "Ha a panaszt vagy a közérdekű bejelentést nem az eljárásra jogosult szervhez tették meg...
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    „Tájékoztatásul: a nem közterületi ingatlanon elhagyott hulladék vagy illegális hulladéklerakás esetében a 124/2021. (III.12.) Korm. rendelet 1.§ (2) bekezdése alapján megszűnt a...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Ronda betondarab éktelenkedik közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    513. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fertőzésveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    Kézdivásárhely utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemet mindenhol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    Unnamed Road
  Vissza az oldal tetejére