Megoldott

Graffitis táblák

A bujdosó köz, szabadság utca táblái is össze vannak firkálva, kérem javítsák.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szabadság u. 36

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Sugár Botond hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelntésben szereplő táblák tisztítása megtörtént, köszönöm a gyors reagálást.
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Sugár Botond hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos a környéken nagyon gyakori ez a rongálás kb minden második tábla graffitis.
  • Sugár Botond bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitis támfal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Oroszpárti graffiti

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kozma József
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére