Megoldott

Zebrafelfestés

Javaslom hogy a Völgy utca és Zrínyi utca kereszteződésében fessenek fel egy zebrát! Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Völgy u. 7

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Budapest Közút részletesen megindokolta, miért nem lesz zebra
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A Völgy utca - Zrínyi utcai gyalogátkelőhely létesítésével kapcsolatos megkeresése kapcsán az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Tájékoztatjuk, hogy gyalogos-átkelőhely létesítéséhez út
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Szebb városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elfordult tükör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szent László utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Vércse utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére