Megoldott

Ez ugye nem marad így?!

A Móricz körteret viszonylag igényes anyagokból és igényesen újítják fel jelenleg. De a már meglévő villamosmegállók "körülburkolása" egy vicc. Színvonaltalan, balkáni, igénytelen, amit műszaki ellenőrnek átvenni nem lenne szabad.
Nem látszik a képen, de a pad kb 10 cm-re került a földhöz képest a megemelt burkolat miatt. Oda 10 évnél idősebb ember már nem tud leülni vagy ha mégis, ott is marad.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (1162)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A bejelentést továbbítottuk az illeték
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Zoltai László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bolti alapzat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Soroksári út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Fényszennyező villogó hírdetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére