Megoldatlan

Billegő fedlap

FRISSÍTÉS 2023.04.12.
Nem Invitech.

--------------------------------

FRISSÍTÉS 2023.02.02.
Nem Telekom.

--------------------------------

Tisztelt Illetékes!
A Temesvár utca - Kondorfa sarkán lévő fedlap billeg.
Kérem lehetőségük szerint rögzíteni.
Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Temesvár u. 21

Hozzászólások

  • Fischer Péter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

    A panaszokról, a közérdekű bejelentésekről, valamint a visszaélések bejelentésével összefüggő szabályokról szóló 2023. évi XXV. törvény által meghatározott 30 napos válaszadási határidőt a címzett 60...
  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem jött válasz. Megoldatlan
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Invitech"-ról "DIGI"-ra.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! A Temesvár utca - Kondorfa sarkán lévő fedlap billeg. Kérem lehetőségük szerint rögzíteni. Köszönöm"-ról "FRISSÍTÉS 2023.04.12. Nem Invitech. -------------------------------- FRISSÍTÉS 2023.02.02. Nem Telekom. -------------------------------- Tisztelt Illetékes! A Temesvár utca - Kondorfa sar...

  • Szabó Gábor - Invitechverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelő!
    Köszönettel vettük bejelentését.
    A megjelölt helyszínen található akna nem a Invitech tulajdonát képezi.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: Invitech

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "Invitech"-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú fedlap.
  • Jakab Imola elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Pál András bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére