Megerősítésre vár

Egyre nagyobb és veszélyesebb kátyúk

FRISSÍTÉS: 2023.02.07. Járókelő visszajelzése:
"Kimentem megnézni, és ezt láttam: egyetlen kátyút az út közepe táján valóban betömtek. Viszont a Jázmin utca teljes hosszán tele van kátyúkkal (egyszer bevezettek 2-3 éve BKV buszokat, akkor romlott sokat). Azok, amelyek fotóval a bejelentésben szerepelnek, és ahová a jelölőt tettem, most is megvannak, nem nyúltak hozzá. Szóval sajnálom, de nem látom megoldottnak a dolgot."
----------
A XIX. kerületi Jázmin utcában akkorára nőttek a kátyúk, hogy kerékpárral már egyértelműen , de lassan autóval is balesetveszélyes. Ha nincs pénz rendesen megcsinálni, ideiglenes (de azért lehetőleg kerékpárral is használható) megoldásnak is örülnének már az utca használói.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Jázmin u.

Hozzászólások

  • Sain Mátyás visszajelzésére vár.

  • M. V. Klára megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük szíves együttműködését! Sajnos ideiglenesen csak a kifejezetten és gk.-ra baleset veszélyes kátyúkat tudjuk javíttatni. A többi kisebb hiba -valóban a kerékpáros közleked
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "A XIX. kerületi Jázmin utcában akkorára nőttek a kátyúk, hogy kerékpárral már egyértelműen , de lassan autóval is balesetveszélyes. Ha nincs pénz rendesen megcsinálni, ideiglenes (de azért lehetőleg kerékpárral is használható) megoldásnak is örülnének már az utca használói."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.02.07. Járók...

  • Sain Mátyás hozzászólt a bejelentéshez.

    Kimentem megnézni, és ezt láttam: egyetlen kátyút az út közepe táján valóban betömtek. Viszont a Jázmin utca teljes hosszán tele van kátyúkkal (egyszer bevezettek 2-3 éve BKV buszokat, akkor romlott s...
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "XIX. kerület Jázmin utcai egyre nagyobb és veszélyesebb kátyúk"-ról "Egyre nagyobb és veszélyesebb kátyúk"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük a bejelentést, az említett útszakasz javítása megtörtént.

    Üdvözlettel:
    Balla Edit

    From: Info Közpark
    Sent: Tuesday, January 31, 2023 12:13 PM
    To: Városüzemeltetés Közp
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Sain Mátyás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyúk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Üllői út (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement kátyús út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Körző utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az úttesten

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Zoltán utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére