Megoldott

Graffiti lépcső melletti kőfal Budafoki Dombóvári 1V megállója - FKF

Anonim Járókelő

Graffiti lépcső melletti kőfal Budafoki Dombóvári 1V megállója

2 helyen is

bal oldalon, illetve jobb oldalon, képeken jelölve.

Kérjük távolítsák el! Milyen gyakran ellenőrzik a megállókat? Több hónapja ilyen! Úgy tűnik ha itt nem jelentjük, nem történik semmi...

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út / Dombóvári út

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma letakarították a 2 jelzett graffitit.

    Ugyan van ott egy 3. is, de azt nem "bántották".

    Kár, hogy csak a bejelentések alapján takarítanak, és nem az alapján, hogy hány darab graffiti van az adott...
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2.,
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    2.,
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére