Megoldott

Vill. oszlop szerelőnyílás nyitva

Kérem a BDK értesítését a fedél pótlása miatt. Teller-Vermes sarok.
https://www.google.com/maps/@47.4323496,19.0661564,3a,90y,98.08h,106.05t/data=!3m6!1e1!3m4!1sULejrjgFTpsjk7BM4DRoeg!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Budapest

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Nem működik a közvilágítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Tejút utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Sérült kapcsolószekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Ady Endre út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lámpa nem világít

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Albertfalva utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére