Megoldott

Több fényforrás nem világít az aluljáróban

Nem tudom kihez tartozik az aluljárók világítása. Jó lenne orvosolni a problémát.
(Szintén a Dombóvári alatti MOL toronynál lévő aluljáró)
Segítséget megköszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Dombóvári út 27

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatom, hogy a jelzett címen a hiba kijavítása megtörtént.

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére