Megerősítésre vár

Kátyú

A Füst Milán utcában régóta óriási kátyú tátong.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Füst Milán u. 10

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00115904 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy önkormányzati forrás függvényében, illetve az időjárástól függően lesz módunk a Füst Milán utca 10. számú ingatl...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt a kép
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Lehet, hogy nem .png vagy .jpg formátumban van a képed? Elküldöd nekünk a kerdes@jarokelo.hu címre?
    Köszi!
    A Járókelő csapatának nevében:
    Máté
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt a kep
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt képeid megsérültek, emiatt nem lehet őket megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben (.jpg vagy .png formátumban) vagy a kerdes@jarokelo.hu címre küldö...
  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Feldolgozás alatt"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a Perc utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Perc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Feltört aszfalt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kiscelli utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyu bekanyaradáskor

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bercsényi utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére