Válaszra vár

Katyu

FRISSÍTÉS 2023.02.02.
Budapest Közút válasza A III. kerület Valéria utca nincs Társaságunk kezelésében. A terület üzemeltetője nyilvántartásunk szerint
a III. ker. Önkormányzat.

----

4 db katyu az utszakaszon

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Valéria u. 6

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "4 db katyu az utszakaszon"-ról "FRISSÍTÉS 2023.02.02. Budapest Közút válasza A III. kerület Valéria utca nincs Társaságunk kezelésében. A terület üzemeltetője nyilvántartásunk szerint a III. ker. Önkormányzat. ---- 4 db katyu az utszakaszon"-ra.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Péter Rakolcza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Kossuth Lajos üdülőpart (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú az út közepén

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Laborc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a Perc utcában

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Perc utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére