Megoldatlan

Üres fahely

A Posta előtti téren van egy összetört rács és nincs fa, kérem lehetőség szerint a helyreállítást, faültetést. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Baross tér 11c

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás
  • Garami Gáborné visszajelzésére vár.

  • T Julcsi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett helyen az előző fát valaki egy járművel kidöntötte. Tapasztalataink szerint ez a fahely nagyon forgalmas területre esik, r
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FŐKERT

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fatuskók

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Kerepesi út (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    2 problémás "farács" a Rákóczi téren

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Rákóczi tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére