Válaszra vár

Törmelék, levél és szemét

Jelzett helyszínen lévő "zöldterület" sajnos elképesztően leharcolt állapotban van.
Áll a szemét, és talán az aszfaltozásból ottmaradt mindenféle törmelék.
Ezen kívül, mint a kerület számos részén, itt sem történt meg a levelek seprése.
LEHANGOLÓ ÉS ELBORZASZTÓ A LÁTVÁNY!

Kérjük az Illetékest, hogy rendezze a zöldterület állapotát!

Pontos helyszín:
47.59729574092974, 19.05968262554165

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gyula u. 4

Hozzászólások

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    mire jó a pad ha leszakad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére