Megoldatlan

Matrica/Vignette tábla magában

FRISSÍTÉS 2023.04.18.
BK válasza:
A XIII. ker. Váci u. 152. számnál található kérdéses jelzőtábla nincs Társaságunk üzemeltetésében. Valószínűleg az itt található benzinkút helyezte ki, jelezve azt, hogy autópálya matricát lehet vásárolni náluk.

----
A Forgách u. torkolatánál, kifele irányban a Váci út mentén a jelzőlámpaoszlopon Matrica/Vignette tábla látható, amelynek értelme nem megállapítható. A környéken nincs díjköteles útszakasz, illetve tudtommal a KRESZ ezt a jelzést önállóan nem ismeri.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 152

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: OMV

  • R eni megváltoztatta a bejelentés leírását "A Forgách u. torkolatánál, kifele irányban a Váci út mentén a jelzőlámpaoszlopon Matrica/Vignette tábla látható, amelynek értelme nem megállapítható. A környéken nincs díjköteles útszakasz, illetve tudtommal a KRESZ ezt a jelzést önállóan nem ismeri."-ról "FRISSÍTÉS 2023.04.18. BK válasza: A XIII. ker. Váci u. 152. szá...

  • R eni megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. ker. Váci u. 152. számnál található kérdéses jelzőtábla nincs Társaságunk üzemeltetésében. Valószínűleg az itt található benzinkút helyezte ki, jelezve azt, hogy autópálya
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bortei-Doku Shaun hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyebkent kozuti kozlekedesmernok vagyok, es termeszetesen ez az opcio megfordult a fejemben. De higgyetek el, ez a kialakitas se nem szabalyszeru, se nem vilagosan ertheto
  • Varga Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Pontosan, a tábla azt jelzi, hogy a benzinkúton lehet venni matricát.
  • Komlós András hozzászólt a bejelentéshez.

    Határozott meggyőződésem szerint a MATRICA feliratú tábla a kereszteződés utáni OMV benzinkútnál lévő autópálya-matricák megvásárlási lehetőségére hívja fel NAGYON HELYESEN (!) az autósok figyelmét, e...
  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bortei-Doku Shaun bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felesleges tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Krisztina körút (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Kifakult KRESZ-táblák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Alkotás utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    6
    Megoldott
    6

    Kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére