Megoldott

Letörött

Letört a magaságyás sarka.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Hollán Ernő u. 2

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Bejelentő!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bi...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva.
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Jelzése alapján a Közszolgáltató Zrt. a magaságyást 2023.01.31. napjáig felméri, ezt követően kerül sor a javításra.
    Kérem türelmét.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    Karácsonyi
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • R eni elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tönkrement virágládák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Ipoly utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sérült zőldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére