Megoldott

Fenyőfák (2.)

Mádi utca 163-nál kidobott fenyőfák (és egyéb zöldhulladék). Az intézkedést köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mádi u. 163

Hozzászólások

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Csináltam képet
  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték az összes zöldhulladékot. Megoldva.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    A hulladék fenyőfák elszállítása FKF illetékesség!
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidobott hűtőszekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Ceglédi út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét több 100 méter hosszan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Jegenye utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott fenyőfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Mélytó utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére