Megoldott

Fenyőfák

Össze-vissza eldobált karácsonyfák Mádi utca 165. hátsó bejárata közelében a bringaparkolónál és azzal szemben az úttest túloldalán. Kérem az FKF-nek továbbítani.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Mádi u. 165

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Innen is elvitték az összes fenyőt, megoldva.
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: BKM Budapesti Közművek FKF

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés illetékesét "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ról "BKM Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    A hulladék fenyőfák elszállítása FKF illetékesség!
  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Helyben le is bomlik??

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kidobott fenyőfák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FKF
    Mélytó utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére