Válaszra vár

Bocskai út 44. előtti parkolás

ÚJ fejezetet nyitok egy még nem megoldott témában. Ha itt nem lehet megértetni a T. közteresekkel, hogy rendet tegyenek, máshol teszem meg majd.
Ismét küldök egy fényképet a problémáról.
Tisztelt Közteresek! Itt utolsó alkalommal kérem magukat, hogy vegyék már észre magukat és tartassák be a parkolási rendet. Ott van a zöldséges is, akinek a ládái egyre jobban híznak és ha még oda parkolnak a verdákkal abszolút pofátlanul, akkor már szlalomozni vagy kell a járdán, ami tudtommal a gyalogosoknak találtak ki.
Köszönöm szépen, hogy segítenek az élhetőbb környezetünkért!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bocskai út 44

Hozzászólások

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Akadályozás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Kaposvár utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Budafoki út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére