Megoldott

Nem működő közlekedési lámpák

FRISSÍTÉS: 2023.01.24. Budapest Közút Zrt. válasza:
"A bejelentésben szereplő villamos-fedezőjelzőket nem Társaságunk üzemelteti. Javasoljuk a BKV Zrt.-t felkeresni ez ügyben."
------
A Krisztina körúti villamos és az Attila út kereszteződésében hetek óta nem működnek a közlekedési lámpák

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Krisztina krt. 99

Hozzászólások

  • Jakab Imola lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pál András hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott
  • Bárdos Péter visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Ügyszám: 0038/0005459/2023

    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00115672

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Nagyon köszönjük a megkeresését, melyet továbbítottunk az illetékes szolgáltató, a BKV Zrt. részére.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Krisztina körúti villamos és az Attila út kereszteződésében hetek óta nem működnek a közlekedési lámpák"-ról "FRISSÍTÉS: 2023.01.24. Budapest Közút Zrt. válasza: "A bejelentésben szereplő villamos-fedezőjelzőket nem Társaságunk üzemelteti. Javasoljuk a BKV Zrt.-t felkeresni ez ügyben." ------ A Krisztina körút...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő villamos-fedezőjelzőket nem Társaságunk üzemelteti. Javasoljuk a BKV Zrt.-t felkeresni ez ügyben.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Ig...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Bárdos Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rongált, széteső tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Flórián tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére