Megoldott

"Hódoltság"

Értem én hogy cuki állatok, meg sikertörténet a visszatelepítésük, de lassan nem marad álló fa Duna-parton.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Barczai Mátyás Suslak

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság válasza alapján:
    Tájékoztatjuk, hogy a hód Magyarországon védett állat, javasoljuk az illetékes természetvédelmi hatóság megkeresését.
  • Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóságverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bardócz Csaba úr részére
    irodavezető
    Járókelő közhasznú Egyesület
    Budapest

    Tisztelt Irodavezető Úr! Tisztelt Jarokelo.hu!

    A Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatósághoz bejelentés érkezett JAROKELO-BUDA...
  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: KDVVIZIG Közép-Duna-völgyi Vízügyi Igazgatóság

  • Balogh Roland bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Hiànyzó és kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdára belógó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Önkormányzata
    Cserhalom utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére