Megerősítésre vár

Tisztítatlan vizes árok

Anonim Járókelő

Kipucolásra szorul a vízgyűjtő árok.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 525. tér 24

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A helyi közutak kezelésének szakmai szabályairól szóló 5/2004. (I. 28.) GKM rendelet 3.2.2. b.) bekezdésre szerint
    „A járda, a gyalogút, valamint a kerékpárút tisztántartása”
    Ha
    ...
  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére