Megoldott

Sérült vasúti átjáró tábla

Kérem a MÁV értesítését. Kén utca, Külső Mester utca sarok.
A tábla nagyon fakó és megdőlt, cseréje indokolt.
https://www.google.com/maps/@47.4582117,19.0939277,3a,75y,104.96h,90.6t/data=!3m6!1e1!3m4!1sCtpprxpMXD6Cv5oqwXvsLA!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kén u. 8

Hozzászólások

  • Járókelő Imre lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Kisgergely Andras hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták a táblát.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 115564 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentést a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a jelze
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére