Megoldásra vár

Szemétkupacok a Keresztúri Piac épülete mellett

Anonim Járókelő

A rákoskeresztúri piac új épülete melletti susnyásban rengeteg a szemét.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Kaszáló u. 47

Hozzászólások

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az elszórt szemetet hamarosan összegyűjtjük és elszállítjuk, köszönjük a bejelentést és a türelmet.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Az épület mögötti részen van, ahova pisilni járnak a vásárlók
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Orgoványiszőlő dűlő (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott betonelemek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére