Megoldott

Parkoló automata 2.Törökvész ut 4.

Anonim Járókelő

Nem ad jegyet nem ad vissza pénzt sem. Jan. 16án 14 orakor a parkoló társaság az önkormányzathoz irányitott hogy ott tegyek a hibáról bejelentést.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 4

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Az automata címe: Törökvész út 6/A, ez látható a készült fotón is.
    Az automata meghibásodott, 25 Ft volt beragadva.
    A hibát másnap reggel jelentette 8.30-kor az ügyeletes műszerész,...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük észrevételét. Bejelentését rögzítettük és továbbítottuk. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjük szíves türelmét.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére