Megoldott

Szabálytalan parkolás.

Anonim Járókelő

Üdvözlet!

XVIII. kerület, Rózsakvarc-Hegyikristály utca sarkán több hónapja szabálytalanul áll egy Mercédes furgon. Közvetlenül a sarkon parkol amivel balesetveszélyes helyzeteket okoz/okozott.
Kérném, hogy nézzenek rá a közterület felügyelettől.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Rózsakvarc u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük, kint voltak a közterületesek. Sikerült meggyőzni a Merci tulajdonosát, hogy álljon előrébb.
  • I. Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • I. Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVIII. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Üllői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán parkolás a Tárogató úton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Tárogató út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére