Megoldásra vár

korlátozott járdahasználat

Anonim Járókelő

járda használhatatlan elsősorban kisgyerekeseknél.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Felső Zöldmáli út 109

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglalt járdaszakaszt. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldá...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Egy kő hiányzik a gyalogútról

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Felső Zöldmáli út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Két helyen felnyomott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pasaréti út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rossz állapotú lépcső

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fehér Samu
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Ezredes utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére