Válaszra vár

Kidöntötték a korlátot, megint

Viszonylag funkció nélküli ma már ez a korlát,
de ettől még kidőlve nem kellene lennie.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pestszentimre, Felsőcsatári köz

Hozzászólások

  • MÁV Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Hivatkozással a 115464 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a felmerült észrevételt a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbított
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba Úr!

    A bejelentett korlát a használaton kívüli iparvágányhoz kapcsolódó műtárgyhoz tartozik, így nincs Társaságunk kezelésében.
    Kérjük forduljanak a MÁV-hoz.

    Üdvözlettel:

    mérő
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XVIII. kerület Városgazda NZrt."-ra.

  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére