Megoldatlan

Szétdobált szemét a buszmegálló mögötti susnyásban

Anonim Járókelő

A városközponti buszmegállónál az ázsiai vegyesbolt előtti gazos területen sok apró szemetet hordott össze a szél (nejlonzacskók, papírok, stb.).

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Városközpont (Ferihegyi út)

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azt a legegyszerűbb mondani, hogy nem hozzánk tartozik az ügy. A jelzett terület a XVII. kerület központjában van, szemben vele a főút másik oldalán a főtér található. A városkép szempontjából nem min...
  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Szia!
    Mivel a bejelentés magántulajdonra vonatkozik, a így a kerületi önkormányzat nem járhat el illetékesként az ügyben.
    Köszönjük a megértésed!
    A Járókelő csapatának nevében: Herta
  • XVII. kerületi Önkormányzat Sajtó és kommunikációverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett terület, az ott található társasház tulajdona, nem közterület.

    Üdvözlettel
    Sajtó és Kommunikáció
    Rákosmente Önkormányzata
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betondarabok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Vass Zsolt
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Illegális szemétlerakás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Nóra Jelinek
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Rétvége utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét az M0-s alatt

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    M0 (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére