Megerősítésre vár

Fára láncolt valami

A lomtalanítás óta a fára van láncolva (lakattal) egy idegen tárgy.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Börzsöny u. 3

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatom, hogy a IX. ker. Börzsöny utca 3. előtt lévő fáról a lakattal rögzített táblának a leszerelését megrendeltük az Önkormányzat közterületeit kezelő FESZOFE Nonpr...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "IX. kerület Ferencváros Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Gödör

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Haller utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Veszélyes öntöző rendszer

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kovács Anett
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Markusovszky tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Járdát benövi az erdő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szarka-K. Csaba
    Illetékes: IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
    Nagykőrösi út / Határ út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére