Megoldott

Rendszám nélküli gépjármű

Az alábbi gépjármű hónapok óta parkol rendszám nélkül az Üllői út szélén.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Üllői út 94-98

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett gépkocsit az üzembentartó a felszólításunkat követően a helyszínről eltávolította.

    Tisztelettel:

    Józsefvárosi Közterület-felügyelet BG
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük bejelentését! A körzeti rendész értesítést helyezett el a gépkocsin. Amennyiben a tulajdonos/üzembentartó a rendelkezésére álló határidőn belül nem szünteti meg a jogsért...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Rákóczi tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Foglalja a helyet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lev Lev
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Delej utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Elhagyott autó VIII. Ker. Dobozi utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Dobozi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére