Megoldott

Kidöntött forgalmi lámpa

Szép kis pusztítás a Kőbányai út/Gép utca csomópontban.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kőbányai út 36

Hozzászólások

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Működik
  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Visszafele jövet láttam, hogy már vissza is állították a helyére a lámpát és a közvilágítási oszlopot is félig-meddig, úgyhogy megoldás alatt a dolog.
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidölő oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: Budapest Közút
    Hős utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Fakó biciklis STOP tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: Budapest Közút
    Fehér úti ipari park (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Jelzőlámpa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Czibere Brigitta
    Illetékes: Budapest Közút
    Kőbánya alsó (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére