Megoldott

Elhagyott autó VIII. Ker. Dobozi utca

A képeken szereplő gépjármű (JWL 454) legkésőbb 2022. augusztusatol parkol a VIII kerület Dobozi utca 47. számmal szemben, a Baross kocsiszín kerítése mellett. Több parkolási bírság található rajta. Az utóbbi hetekben rendszáma és kerekei eltűntek, ablakait belülről letakartak, velemezhetoen hajléktalanok alszanak benne. Kérek szépen kozbenjarast az illetékes szerveknel. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Dobozi u. 47

Hozzászólások

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    A jelzett gépkocsit 2023.01.18-án elszállíttattuk.

    Tisztelettel:

    Józsefvárosi Közterület-felügyelet BG
  • Járókelő Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentő vagyok. A bejelentés képei tegnap készültek. A mai napon, a gépjármű már nem volt a helyszínen. Tereprendezes szükséges utána. Ezt az aktát le lehet zárni. Köszönöm.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nyilvántartott rendszám JWL454
    Műszaki érvényesség 2019.11.22.
    FORGALOMBAN TARTÁS
    Hivatalból ideiglenesen kivonva
    Kezdete 2021.10.12.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Rákóczi tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Foglalja a helyet

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Lev Lev
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Delej utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Rendszám nélküli gépjármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Üllői út (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére