Megoldott

Rendszám nélküli piros autó

Rendszám nélküli piros autó foglalja a fizetős parkolóban a helyet egy ideje...

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Nap u. 41

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    A gépkocsi üzembentartója a felszólításra a gépkocsit elszállította a közterületről.

    Tisztelettel:

    Józsefvárosi Közterület-felügyelet BG
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Köszönjük bejelentését! A körzeti rendész értesítést helyezett el a gépkocsin. Amennyiben a tulajdonos/üzembentartó a rendelkezésére álló határidőn belül nem szünteti meg a jogsért...
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Hungária körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    1089 Budapest, Golgota út 6 (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Gazdátlan autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tar Julcsi
    Illetékes: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet
    Szentkirályi utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére