Megoldott

Olajfolt

Anonim Járókelő

Frissítés 2023.01.24
XIX. kerület Közpark válasza:
A jelzett problémát megnézték a kollégák ,viszont az elmúlt napok esőzése következtében megoldódott.
............
Kispesten a Klapka u. - Bem u. kereszteződésben az úttesten és a járdán hatalmas olajfolt található, ami az Irányi Dániel utca felé is több helyen megjelenik.

Kérem segítsenek mihamarabb eltüntetni ezt a foltot.

Köszönettel,
H. A.

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Bem u. 7

Hozzászólások

  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "Kispesten a Klapka u. - Bem u. kereszteződésben az úttesten és a járdán hatalmas olajfolt található, ami az Irányi Dániel utca felé is több helyen megjelenik. Kérem segítsenek mihamarabb eltüntetni ezt a foltot. Köszönettel, H. A."-ról "Frissítés 2023.01.24 XIX. kerület Közpark válasza: A jelzett problémát megnézték ...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A jelzett problémát megnézték a kollégák ,viszont az elmúlt napok esőzése következtében megoldódott.

    Üdvözlettel:
    Balla Edit

    From: Info Közpark
    Sent: Wednesday, January 18, 2023
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület KÖZPARK NKft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Vihar sérült fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas József
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Jókai utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felújítandó pingpongasztal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület KÖZPARK NKft.
    Kende köz (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére