Megoldatlan

Kitört poller

VII kerület Rózsák tere Huszár utca sarkán kitört egy poller. Kérnénk javítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Huszár u. 10

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "VII kerület Rózsák tere Huszár utca sarkán kitört egy poller. Kérnénk javitását."-ról "VII kerület Rózsák tere Huszár utca sarkán kitört egy poller. Kérnénk javítását."-ra.

  • Kiss László hozzászólt a bejelentéshez.

    Küldjük újra!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • T. Andrea elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bethlen Gábor tér

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Turistákkal elfoglalt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Erzsébet körút (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére