Válaszra vár

Kidőlt, fának támaszkodó közlekedési jelzőtábla

FRISSÍTÉS 2023.02.05:

A problémát a válasszal ellentétben nem orvosolták, ugyanúgy a fának döntve áll a tábla még mindig.

---

Frissítés 2023.01.31
Újbuda Parkolásüzemeltető válasza:
Köszönjük, hogy észrevételét jelezte az Újbuda Parkolásüzemeltető Nonprofit Kft. felé. Tájékoztatjuk, hogy a Szüret utca és a Ménesi út találkozásánál elhelyezett parkolási zóna elejét jelző közlekedési tábla helyreállítása megtörtént.
..........
FRISSÍTÉS: 2023.01.17. Budapest Közút ZRT válasza:
"Kérjük, a tábla karbantartásával kapcsolatban az érintett parkolási társaságot keressék meg."
----
A Szüret utcában, a Szüret utca és a Ménesi út találkozásánál álló tábla kidőlt, a mellette álló fának van támasztva.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szüret u. 19

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Újbuda Parkolásüzemeltető Nonprofit Kft

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés leírását "Frissítés 2023.01.31 Újbuda Parkolásüzemeltető válasza: Köszönjük, hogy észrevételét jelezte az Újbuda Parkolásüzemeltető Nonprofit Kft. felé. Tájékoztatjuk, hogy a Szüret utca és a Ménesi út találkozásánál elhelyezett parkolási zóna elejét jelző közlekedési tábla helyreállítása megtörtént. .......... FRIS...

  • Hegyi Gellért hozzászólt a bejelentéshez.

    A problémát a válasszal ellentétben nem orvosolták, ugyanúgy a fának döntve áll a tábla még mindig.
  • T. Andrea lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2023.01.17. Budapest Közút ZRT válasza: "Kérjük, a tábla karbantartásával kapcsolatban az érintett parkolási társaságot keressék meg." ---- A Szüret utcában, a Szüret utca és a Ménesi út találkozásánál álló tábla kidőlt, a mellette álló fának van támasztva."-ról "Frissítés 2023.01.31 Újbuda Parkol...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük, hogy észrevételét jelezte az Újbuda Parkolásüzemeltető Nonprofit Kft. felé. Tájékoztatjuk, hogy a Szüret utca és a Ménesi út találkozásánál elhelyezett parkolási zóna ele
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a info@ujbudaparkolas.hu címre, az Újbuda Parkolásüzemeltető Nonrpofit Kft. részére.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: Újbuda Parkolásüzemeltető Nonprofit Kft.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Szüret utcában, a Szüret utca és a Ménesi út találkozásánál álló tábla kidőlt, a mellette álló fának van támasztva."-ról "FRISSÍTÉS: 2023.01.17. Budapest Közút ZRT válasza: "Kérjük, a tábla karbantartásával kapcsolatban az érintett parkolási társaságot keressék meg." ---- A Szüret utcában, a Szüret utca...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A "Budapest főváros közigazgatási területén a járművel várakozás rendjének egységes kialakításáról, a várakozás díjáról és az üzemképtelen járművek tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Hegyi Gellért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    kidőlt tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Döbrentei tér (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére