Megoldott

Parkolóhelyeket hosszú ideje foglaló roncsok

Frissítés 2023.01.17
II. kerület Közterület-felügyelet válasza:
Az adott gépjárműveknek lejárt a műszakija, felvettük a roncsautó adatbázisba őket. A türelmi idő letelte után elszállítjuk a tulajdonos költségére.
.................
T. Illetékes!
A fizető övezet bővítése után egyre kevesebb szabad hely van a környező területen. Ezt ráadásul nehezíti, hogy egy csomó roncsszerű kocsi foglalja el a helyet.

Virágárok- Lepke - Branyiszkó kereszteződés 20 méter sugarú körben vannak ezek!

Kérem vigyék el ezeket, hogy ennyivel is több szabad hely legyen!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Virág árok 16

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Admin!

    Az érvényes forgalmi engedély nélküli járművet korábban elszállítottuk a türelmi idő lejárta után.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • T. Andrea megváltoztatta a bejelentés leírását "T. Illetékes! A fizető övezet bővítése után egyre kevesebb szabad hely van a környező területen. Ezt ráadásul nehezíti, hogy egy csomó roncsszerű kocsi foglalja el a helyet. Virágárok- Lepke - Branyiszkó kereszteződés 20 méter sugarú körben vannak ezek! Kérem vigyék el ezeket, hogy ennyivel is több szabad hely legyen!...

  • II. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az adott gépjárműveknek lejárt a műszakija, felvettük a roncsautó adatbázisba őket. A türelmi idő letelte után elszállítjuk a tulajdonos költségére.

    Üdvözlettel,
    II. Kerület Önkormányzata
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldásra vár"-ról "Válaszra vár"-ra.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk a Városrendészeti Osztály felé. Üzemképtelen gépjárműnek az a gépkocsi tekinthető, amelyen nincs rendszám, vagy lejárt a műszaki eng...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Lejárt műszakival álló roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Defektes autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Branyiszkó út (II. kerület)
  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Gazdátlan jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Daru utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére