Megoldott

Elhagyott Suzuki

Kérem az ill. értesítését a jármű eltávolítása miatt.
Láthatóan nem használják, foglalja a parkolót.
Forg. lejárt az ügyfélkapu alapján 2022.06.24-én.
Makád utca, Csepel.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Makád u. 2. 1

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Járművet elszállították, megoldva. Köszi.
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Bünticsomag már a kocsin.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Citroen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Suzuki

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Dunadűlő út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére