Megoldott

Plakát

Anonim Járókelő

Kérem távolítassák el!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Árpád fejedelem útja 1

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A plakát eltüntetése a II. kerület polgármesterének, Őrsi Gergelynek az érdeme.
    https://telex.hu/belfold/2023/01/16/oriasreklamok-plakat-kormanyhivatal-leszedtek-orsi-gergely-budapest
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Császár Zita Natasa hozzászólt a bejelentéshez.

    1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 1. szám alatti ingatlanra (természetben Margit krt. sarokingatlan hrsz: 13468) kihelyezett reklámháló az épület homlokzatáról eltávolításra került.
  • Krappancsák Hugó hozzászólt a bejelentéshez.

    Lejárt a moratórium?
    Tele a város ezekkel, idáig a létező összes hivatal ignorálta.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BFKH Budapest Főváros Kormányhivatala

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Üres tartóoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Szabadság utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Széteső panelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Széna tér (II. kerület)
  • Megoldatlan
    2
    Megoldatlan
    2

    Kivágott fa pótlása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Marczibányi tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére